Tomasz Golder wygrał indywidualny Puchar Ligi pingpongowej [FOTO]

nos-portal.pl 4 tygodni temu

TENIS STOŁOWY. Najbardziej spragnieni gry uczestnicy ALTS rozegrali turniej o Indywidualny Puchar Ligi. Najwięcej trofeów zdobyli zawodnicy Grunwaldu, wygrał Tomasz Golder, a piątce było ich jeszcze trzech.

Sport i dobra zabawa, to elementy stałe podczas Amatorskiej Ligi Tenisa Stołowego / Fot. Archiwum organizatora

Mimo iż od jesieni ubiegłego roku rywalizują w rozgrywkach Amatorskiej Lidze Tenisa Stołowego, to jeszcze przed końcem zmagań o drużynowe mistrzostwo Ostródy rozegrali Indywidualny Puchar Ligi. W rywalizacji wzięło udział 38 zawodników. Przy stołach w hali Ostródzkiego Centrum Sportu i Rekreacji pojawił się też burmistrz Ostródy Rafał Dąbrowski odziany w koszulkę podarowaną przez tenisistów stołowych ostródzkiej Energi-Morliny.

Współzawodnictwo indywidualne potwierdziło, iż pozycja lidera w ALTS zajmowana przez Grunwald I nie jest dziełem przypadku. Podczas Pucharu Ligi do pierwszej piątki weszło aż czterech zawodników występujących w składzie lidera I ligi. Zmagania singlistów wygrał Tomasz Golder. Na podium pingpongistów Grunwaldu rozdzielił drugi w klasyfikacji Michał Gostół (Ośrodek Faltyjanki).