Trzeci sparing Odry Opole, trzeci bez zwycięstwa

2 dni temu

O ile wcześniej jednak podopieczni Radosława Sobolowskiego przegrywali 1-2, tak w najnowszym pojedynki zremisowali 1-1. Wcześniej jednak mierzyli się na wyjazdach z przedstawicielami ekstraklasy, mianowicie Legią Warszawa i Górnikiem Zabrze, a teraz gościli beniaminka trzeciego szczebla.

Trzeci sparing Odry Opole

Co interesujące niebiesko-czerwoni znowu jako pierwsi wyszli na prowadzenie. Gola bowiem w siódmej minucie gry zdobył nowo pozyskany Jordan Dominguez (poprzednio SD Compostela). Przyjezdni jednak odpowiedzieli po zmianie stron.

Warto odnotować, iż w barach gospodarzy zaprezentowało się paru przedstawicieli klubowej Akademii. Byli to Paweł Mróz, Marco Wollny i Oskar Zawada. Zagrali także zawodnicy testowani.

Tym razem Odra zagrała w składzie: (I połowa) Burta – Piroch, Żemło, Szrek, Bartosz, Zawada, Purzycki, zawodnik testowany, Mida, Dominguez, Banaszewski. (II połowa) Wójcik – Wollny, zawodnik testowany, Żemło (62. Mróz), Pikk, Niziołek, Osipiak, zawodnik testowany (62. Zawada), Bartosz (62. Mida), Łyszczarz, Nowak.