Drużyna z prowadzonego przez powiat poznański Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego im. Janusza Korczaka w Mosinie zajęła trzecie miejsce w klasyfikacji drużynowej podczas finału XVII Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym dla Szkół Specjalnych i Ośrodków Szkolno-Wychowawczych. Placówkę reprezentowali: Daria, Przemysław oraz Daniel, którzy wykazali się bardzo dobrą znajomością przepisów ruchu drogowego, pierwszej pomocy, umiejętnościami praktycznymi oraz doskonałą współpracą zespołową. Dzięki swojemu zaangażowaniu i ciężkiej pracy zdobyli miejsce na podium w rywalizacji z najlepszymi drużynami z całej Polski. Turniej odbył się w Pyrzycach i miał na celu promowanie bezpieczeństwa w ruchu drogowym oraz rozwijanie wiedzy i umiejętności uczestników.
Autor: Łukasz Jankowiak




1 godzina temu









