Trzecie miejsce Zdzisława Orzechowskiego w Międzyzdrojach

lowicz24.eu 2 godzin temu
Łowiczanin Zdzisław Orzechowski zajął trzecie miejsce w pierwszych zawodach Grand Prix Polski Masters w tenisie stołowym w kategorii wiekowej 85+. Pierwszy turniej z cyklu Grand Prix Polski Masters w tenisie stołowym został rozegrany w dniach 14-15 września w Międzyzdrojach. W zawodach wzięło udział ponad 260 zawodników i zawodniczek w wieku powyżej 40 lat.

Łowicki weteran Zdzisław Orzechowski w tym sezonie rywalizuje w najstarszej kategorii wiekowej, czyli 85+. W turnieju w Międzyzdrojach w tej kategorii wystartowało sześciu zawodników z całej Polski.

- Graliśmy w dwóch grupach po trzech i dwóch zawodników awansowało do dalszych gier. W grupie zająłem drugie miejsce i przegrałem o wejście do finału, zajmując trzecie miejsce – relacjonuje Zdzisław Orzechowski. - Z turnieju jestem zadowolony – dodaje.

Kolejny turniej GPPM odbędzie się w Szczawnie-Zdroju w dniach 12-13 października.