Piłkarki TS-u Przylep Zielona Góra pokonały na wyjeździe Górnika Zabrze 4:3 (2:0) w meczu 19. kolejki 3 grupy III ligi.
O przebiegu spotkania na Śląsku opowiedział nam trener zielonogórzanek, Krzysztof Nykiel:
Inny lubuski zespół – MUKS PS Kostrzyn miał grać tego dnia na wyjeździe z MGKS-em Moto-Jelczem Oława. Mecz jednak nie doszedł do skutku, ponieważ kostrzynianki na niego nie pojechały.

4 tygodni temu











![Sensacje XXI wieku: "Babcia" i stoper z LinkedIna zatrzymali wielką Hiszpanię [OPINIA]](https://sf-administracja.wpcdn.pl/storage2/featured_original/6a305476962d09_81789371.jpg)


