Tychy: Dwoje dzieci w pojemniku na śmieci. O mało nie trafiły do śmieciarki

2 godzin temu

W czwartek 25 czerwca na ul. Uczniowskiej w Tychach o mało nie doszło do tragedii. Pracownicy odbierający odpady selektywne w ostatniej chwili zorientowali się, iż w kontenerze, który miał zostać opróżniony w śmieciarce, znajduje się dwójka dzieci.

Jak podaje portal 112Tychy.pl do groźnego zdarzenia doszło ok. godz. 16.00 przy śmietniku na ul. Uczniowskiej 20. Pracownicy obierający odpady selektywne podczas podstawiania pojemnika do śmieciarki otworzyli pokrywę i zobaczyli w środku dwoje dzieci (ok. 7-8 lat).

Maluchy miały ze sobą siatkę, do której wybierały z kontenera opakowania zwrotne. Wystraszone dzieci wyskoczyły z pojemnika i uciekły.

Jak podaje 112Tychy.pl, tylko doświadczenie załogi śmieciarki, która zorientowała się we właściwym czasie co do wagi pojemnika zapobiegła tragedii.

(JJ)

Idź do oryginalnego materiału