Tylko KS Skorzewo z kompletem punktów

koscierski.info 1 tydzień temu

Po ostatniej kolejce spotkań w klasie okręgowej tylko piłkarze KS Skorzewo mieli powody do radości. Nasza drużyna wygrała na wyjeździe ze Styną Godziszewo. Z kolei Kaszubia Kościerzyna i Gwiazda Karsin musiały uznać wyższość rywali. KS Skorzewo w wyjazdowym spotkaniu zmierzyło się ze Styną Godziszewo. Początek meczu bezapelacyjnie należał do gospodarzy, którzy już w 2 minucie wyszli na prowadzenie. Dziesięć minut później było już 2:0. Utrata dwóch bramek w tak krótkim czasie podziałała na naszą drużynę niczym zimny prysznic. Sygnał do odrabiania strat dał w 19 minucie Wojciech Kobierzyński, który zdobył bramkę kontaktową. Kwadrans później do wyrównania doprowadził Piotr Karasiński. Jak się okazało, losy tego spotkania rozstrzygnęły się jeszcze w pierwszej połowie. Tuż przed przerwą zwycięskiego gola dla KS Skorzewo zdobył Dominik Igel. Dodajmy, iż było to pierwsze, wyjazdowe zwycięstwo naszej drużyny. Piłkarze Kaszubii Kościerzyna również rozegrali mecz na wyjeździe, ale z pewnością chcieliby o nim jak najszybciej zapomnieć. Ich rywalem była Wierzyca Pelplin, która po pierwszych 45 minutach prowadziła 4:0. Drugą odsłonę lepiej zaczęła nasza ekipa, która za sprawą Błażeja Troki w 55 min. zdobyła