Udane rozpoczęcie sezonu! Polonia wygrywa w 1. kolejce z Błyskiem Kuźniczysko

trzebnicainfo.pl 1 miesiąc temu

Trzebniczanie dosyć niemrawo przeszli okres przygotowawczy. W większości sparingów rywale Polonii byli górą, a trzebnicka formacja miała sporo do poprawy.

Na szczęście, gdy przyszła walka na poważnie, o punkty w ligowej tabeli to trzebniczanie stanęli na wysokości zadania i pokonali swoich rywali.

Polonia wróciła do Trzebnicy z tarczą, ale o wyniku zdecydowały ostatnie minuty.

Powrót w drugiej połowie

Po pierwszych 45-ciu minutach to Błysk prowadził 1:0. Gospodarze mieli wynik pod kontrolą, ale Polonia nie zamierzała odpuszczać.

W drugiej odsłonie meczu najpierw udało się zremisować, a później w ostatniej akcji spotkania trzebniczanie zamienili rzut karny na gola.

Ostatecznie Polonia wygrała 2:1 i udanie rozpoczęła sezon 2024/25 w Klasie Okręgowej.