Uderzył twarzą o asfalt. 15-latek na hulajnodze trafił do szpitala w Warszawie

2 godzin temu
15-letni chłopak doznał poważnych obrażeń po upadku z hulajnogi elektrycznej na drodze w Goworowie. Został przewieziony do szpitala w Warszawie.
Idź do oryginalnego materiału