
Kliknij w link i sprawdź szczegóły.
Uważajcie na siebie. Przypominamy, iż podczas wczorajszego posiedzenia Gminnego Zespołu Zarządzania Kryzysowego w Sulejowie, ustaliliśmy, iż każdy będzie mógł skorzystać z "miejsc chłodu". Możecie też do nas dzwonić przez całą dobę.











