W miniony weekend reprezentował Polskę we Włoszech, za chwilę kolejna walka, transmitowana przez Polsat

podhaleregion.pl 2 godzin temu

Maciej Sroka, zawodnik z Rabki-Zdroju podczas ostatnich Mistrzostw Polski które odbyły się w kwietniu w Mysłowicach wywalczył srebrny medal w kategorii -91 kg K1, dzięki czemu otrzymał powołanie do reprezentacji Polski.

W miniony weekend zawodnik Jarosz Fight Club reprezentował nasz kraj podczas meczu Polska–Włochy, który odbył się we Włoszech w Vieste, gdzie stoczył bardzo dobrą walkę kończąc ją remisem.

Oto relacja z jego mediów społecznościowych: ostatnie 4 dni spędziłem w pięknej włoskiej miejscowości Vieste, gdzie miałem zaszczyt reprezentować Polskę na gali zawodowej w meczu międzynarodowym Włochy vs Polska.

Moja walka po 3 pełnych rundach kończy się remisem. Przeciwnik lekko mówiąc nie wygodny więc remis na jego terenie nie jest najgorszy, mecz zakończył się również remisem, nasza walka była ostatnią i niestety nie dała rozstrzygnięcia.

Świetna przygoda, świetni ludzie i mega atmosfera! Pierwszy raz miałem zaszczyt reprezentować nasz kraj za granicą i na pewno to uczucie na długo zapadnie mi w pamięci!

Ogromne ukłony dla mojego trenera Łukasza Jarosza za przygotowanie do tej walki! Jak zawsze zrobiliśmy co mogliśmy żeby jak najlepiej się zaprezentować.

Chwila odpoczynku i znowu zabieramy się do pracy, bo następna walka już za niedługo!

Mowa o walce zawodowej na gali w Game Changer MMA w Rabce Zdrój, która będzie transmitowana w kanałach Polsatu. Wydarzenie odbędzie się 1 sierpnia.

fot: zbiory Macieja Sroki

Idź do oryginalnego materiału