Maciej Sroka, zawodnik z Rabki-Zdroju podczas ostatnich Mistrzostw Polski które odbyły się w kwietniu w Mysłowicach wywalczył srebrny medal w kategorii -91 kg K1, dzięki czemu otrzymał powołanie do reprezentacji Polski.
W miniony weekend zawodnik Jarosz Fight Club reprezentował nasz kraj podczas meczu Polska–Włochy, który odbył się we Włoszech w Vieste, gdzie stoczył bardzo dobrą walkę kończąc ją remisem.
Oto relacja z jego mediów społecznościowych: ostatnie 4 dni spędziłem w pięknej włoskiej miejscowości Vieste, gdzie miałem zaszczyt reprezentować Polskę na gali zawodowej w meczu międzynarodowym Włochy vs Polska.
Moja walka po 3 pełnych rundach kończy się remisem. Przeciwnik lekko mówiąc nie wygodny więc remis na jego terenie nie jest najgorszy, mecz zakończył się również remisem, nasza walka była ostatnią i niestety nie dała rozstrzygnięcia.
Świetna przygoda, świetni ludzie i mega atmosfera! Pierwszy raz miałem zaszczyt reprezentować nasz kraj za granicą i na pewno to uczucie na długo zapadnie mi w pamięci!
Ogromne ukłony dla mojego trenera Łukasza Jarosza za przygotowanie do tej walki! Jak zawsze zrobiliśmy co mogliśmy żeby jak najlepiej się zaprezentować.
Chwila odpoczynku i znowu zabieramy się do pracy, bo następna walka już za niedługo!
Mowa o walce zawodowej na gali w Game Changer MMA w Rabce Zdrój, która będzie transmitowana w kanałach Polsatu. Wydarzenie odbędzie się 1 sierpnia.
fot: zbiory Macieja Sroki


![III Nadwieprzański Triathlon za nami. Pogoda była dodatkowym rywalem [WYNIKI]](https://lubartow24.pl/f/i/imgr1231_8017883796.jpg)









![Od melancholii do indie folku. Efterklang, Charlie Cunningham i Beirut na Malta Festivalu [fotorelacja]](https://kulturalnemedia.pl/wp-content/uploads/2026/06/Beirut-Charlie-Cunningham-Efterklang-fot.-Natalia-Nazar-36.jpg)




