W ogrodzenie

rc.fm 2 godzin temu

Rozbity samochód i kierowca, który trafił do szpitala. W niedzielę około 7:00 pleszewskie służby otrzymały zgłoszenie w sprawie zdarzenia w Galewie (gm. Dobrzyca).

Jak informuje asp. szt. Monika Kołaska, oficer prasowa pleszewskiej policji, kierujący samochodem marki Peugeot 24-latek nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze i uderzył w ogrodzenie posesji.

Bezpośrednio po zdarzeniu mężczyznę przewieziono do szpitala, jednak nie odniósł poważnych obrażeń. 24-latek został ukarany mandatem karnym.

Autor:

Personalia

e-mail [email protected]

Nazwisko:

Dawid Nawrocki

NEWS nr 2:

N
Idź do oryginalnego materiału