Rozbity samochód i kierowca, który trafił do szpitala. W niedzielę około 7:00 pleszewskie służby otrzymały zgłoszenie w sprawie zdarzenia w Galewie (gm. Dobrzyca).
Jak informuje asp. szt. Monika Kołaska, oficer prasowa pleszewskiej policji, kierujący samochodem marki Peugeot 24-latek nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze i uderzył w ogrodzenie posesji.
Bezpośrednio po zdarzeniu mężczyznę przewieziono do szpitala, jednak nie odniósł poważnych obrażeń. 24-latek został ukarany mandatem karnym.




Autor:


NEWS nr 2:
N















