W Ostrołęckim Centrum Kultury rozpoczął się 71. Ogólnopolski Konkurs Recytatorski [ZDJĘCIA, WIDEO]

1 godzina temu
W Ostrołęckim Centrum Kultury oficjalnie rozpoczęła się 71. edycja Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego. Wydarzenie zgromadziło uczestników z różnych regionów Polski, reprezentujących bardzo szeroki przekrój wiekowy.
Idź do oryginalnego materiału