W rodzinnej atmosferze na pikniku w Dziennym Domu Senior+

pultusk24.pl 2 godzin temu
Już po raz czwarty w Dziennym Domu Senior+ Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Pułtusku odbył się Piknik Rodzinny, zorganizowany dla najbliższych uczestników.
W wydarzeniu uczestniczyły nie tylko rodziny seniorów, ale także liczni goście, dla których uczestnicy DD Senior+ przygotowali program artystyczny – wiersze, piosenki i tradycyjny już taniec - bez hamulców! Na zakończenie na wszystkich czekał poczęstunek i oczywiście dużo chłodnych napojów.

Relacja będzie dostępna również w kolejnym wydaniu Pułtuskiej Gazety Powiatowej, a na naszym profilu Facebook znajdziecie migawki filmowe.
Idź do oryginalnego materiału