„W słońcu i we mgle”. Wystawa malarstwa Teresy Piórkowskiej-Ciepierskiej w Muzeum Kultury Kurpiowskiej

2 godzin temu
Muzeum Kultury Kurpiowskiej w Ostrołęce zaprasza na otwarcie nowej wystawy czasowej. Już w najbliższy piątek 3 lipca odbędzie się wernisaż ekspozycji „W słońcu i we mgle. Natura okiem Teresy Piórkowskiej-Ciepierskiej”.
Idź do oryginalnego materiału