W sobotę Memoriał Andrzeja Biedrzyckiego w Biskupcu

stomil.olsztyn.pl 1 godzina temu
W sobotę (27 czerwca 2026 roku) odbędzie się VIII edycja Memoriału Andrzeja Biedrzyckiego. Najpierw w Biskupcu odbędzie się rywalizacja 10. drużyn w kategorii OPEN, a na koniec w akcji zobaczymy oldboyów z Biskupca oraz Stomilu Olsztyn.
Idź do oryginalnego materiału