Walczyli, trenowali, zwyciężali. Ostrołęka doceniła swoich sportowców

1 godzina temu
Ostrołęka uhonorowała sportowców i ich trenerów za osiągnięcia w karate i kickboxingu. Sukcesy zawodników świadczą o ich determinacji i ciężkiej pracy.
Idź do oryginalnego materiału