Ważne spotkanie podczas Sesji Rady Miasta i Gminy Kłecko! Ciąg dalszy dementowania kłamstw i przedstawianie rzeczywistej sytuacji

1 miesiąc temu

Podczas środowej sesji Rady Miasta i Gminy Kłecko odbyło się ważne spotkanie, które zgromadziło uwagę zarówno lokalnych urzędników, jak i mieszkańców. Tematem dyskusji była sytuacja Szpitala Pomnik Chrztu Polski oraz inne kwestie istotne dla regionu. Gośćmi specjalnymi tego wydarzenia byli Anna Jung, wicestarosta gnieźnieńska oraz Grzegorz Sieńczewski, dyrektor Szpitala Pomnik Chrztu Polski.

Dyrektor Szpitala, Grzegorz Sieńczewski, miał okazję przedstawić aktualną sytuację placówki oraz zdementować nieprawdziwe informacje, które pojawiły się w przestrzeni publicznej. Jego wystąpienie miało na celu przekazanie rzetelnych danych i faktów, aby rozwiać wszelkie wątpliwości i dezinformacje.

Anna Jung skoncentrowała się na problemach związanych z pieczą zastępczą, zwracając uwagę na trudną sytuację nie tylko w powiecie gnieźnieńskim, ale także w skali kraju. Odwołała się również do przeniesienia poradni psychologiczno-pedagogicznej z Kłecka do Gniezna, co ma na celu lepsze zintegrowanie się kilku podmiotów oraz ułatwienie dostępu mieszkańcom, którzy będą mogli załatwić wszystkie sprawy w jednym miejscu.

Warto podkreślić, iż takie wystąpienia nie są jednorazowym wydarzeniem. Planowane są one podczas sesji rad gmin na terenie całego powiatu gnieźnieńskiego. Mają one na celu nie tylko dostarczenie rzetelnych informacji, ale także umożliwienie mieszkańcom zadawania pytań i wyrażania swoich obaw. Jest to istotne dla transparentności działań władz oraz zaangażowania społecznego, które pomaga w podejmowaniu adekwatnych decyzji i działań na rzecz dobra społecznego.

Idź do oryginalnego materiału