Zarząd Dróg Powiatowych w Tarnowskich Górach informuje, iż w związku z ujawnionymi uszkodzeniami, w środę (24.06.) od godziny 8:00 zamknięta dla ruchu zostanie część ronda im. Ranoszka – od zjazdu w ul. Nakielską do wlotu północnego ul. Piłsudskiego (od/do Dworca) włącznie.
ZMIANA ORGANIZACJI RUCHU Ruch będzie odbywał się dwukierunkowo po lewej części ronda na następujących zasadach:
- ul. Piłsudskiego (wlot północny od Dworca): brak wjazdu na rondo.
- ul. Nakielska: brak wjazdu na rondo.
Objazd dla jadących ul. Nakielską do centrum: przed wiaduktem kolejowym ruch zostanie skierowany w drogę gminną (ul. Hutniczą / ul. Lasowicką) do ul. Częstochowskiej.
Wjazd od ul. Sienkiewicza – możliwy zjazd w:
- ul. Jana III Sobieskiego,
- południowy wlot ul. Piłsudskiego (kierunek Osada Jana).
Wjazd od ul. Jana III Sobieskiego:
- możliwy zjazd tylko w prawo w południowy wlot ul. Piłsudskiego (kierunek Osada Jana).
Wjazd od ul. Piłsudskiego (wlot południowy od Osady Jana) – możliwy zjazd w:
- prawo w ul. Nakielską,
- ul. Sienkiewicza.
Czas trwania utrudnień: w tej chwili zakłada się, iż roboty potrwają do soboty włącznie. Termin zakończenia prac może jednak ulec zmianie i będzie uzależniony od zakresu uszkodzeń ujawnionych po odkryciu konstrukcji nawierzchni.
Apelujemy do kierujących o zachowanie szczególnej ostrożności i bezwzględne stosowanie się do tymczasowego oznakowania!

2 godzin temu










![Powódź błyskawiczna na Podhalu. W Białym Dunajcu sytuacja jest fatalna [FILMY]](https://i.iplsc.com/-/000MYGMMAQTX79NH-C316.jpg)


