WAŻNY KOMUNIKAT DROGOWY: Zamknięcie części ronda im. Ranoszka w Tarnowskich Górach!

2 godzin temu

Zarząd Dróg Powiatowych w Tarnowskich Górach informuje, iż w związku z ujawnionymi uszkodzeniami, w środę (24.06.) od godziny 8:00 zamknięta dla ruchu zostanie część ronda im. Ranoszka – od zjazdu w ul. Nakielską do wlotu północnego ul. Piłsudskiego (od/do Dworca) włącznie.

ZMIANA ORGANIZACJI RUCHU Ruch będzie odbywał się dwukierunkowo po lewej części ronda na następujących zasadach:

  • ul. Piłsudskiego (wlot północny od Dworca): brak wjazdu na rondo.
  • ul. Nakielska: brak wjazdu na rondo.
    Objazd dla jadących ul. Nakielską do centrum: przed wiaduktem kolejowym ruch zostanie skierowany w drogę gminną (ul. Hutniczą / ul. Lasowicką) do ul. Częstochowskiej.

Wjazd od ul. Sienkiewicza – możliwy zjazd w:

  • ul. Jana III Sobieskiego,
  • południowy wlot ul. Piłsudskiego (kierunek Osada Jana).

Wjazd od ul. Jana III Sobieskiego:

  • możliwy zjazd tylko w prawo w południowy wlot ul. Piłsudskiego (kierunek Osada Jana).

Wjazd od ul. Piłsudskiego (wlot południowy od Osady Jana) – możliwy zjazd w:

  • prawo w ul. Nakielską,
  • ul. Sienkiewicza.

Czas trwania utrudnień: w tej chwili zakłada się, iż roboty potrwają do soboty włącznie. Termin zakończenia prac może jednak ulec zmianie i będzie uzależniony od zakresu uszkodzeń ujawnionych po odkryciu konstrukcji nawierzchni.

Apelujemy do kierujących o zachowanie szczególnej ostrożności i bezwzględne stosowanie się do tymczasowego oznakowania!

Idź do oryginalnego materiału