Szkoleniowiec biało-zielonych siatkarzy został zaproszony przez selekcjonera siatkarskiej reprezentacji Polski Nikolę Grbicia i jako trener pomagał sztabowi kadry narodowej przez trzy pierwsze tygodnie maja, a także podczas trwającego w tej chwili tygodnia przygotowań.- To był dla mnie niezwykle ciekawie i intensywnie spędzony czas, który przyniósł dużo nowych spostrzeżeń, dużo dyskusji i rozmów inspirujących. Próbowałem także oczywiście pomóc w treningu reprezentantom Polski - mówi Krzysztof Andrzejewski. - Mam nadzieję, iż zdobyte doświadczenie przełoży się również pozytywnie na moją pracę w okresie
ligowym.Pochodząca z Chełma lekkoatletka WIktoria Gajosz została powołana do polskiej kadry w roczniku U23. Obecna zawodniczka AZS-u UMCS Lublin weźmie udział w międzynarodowym meczu, który rozegra się w Opolu już jutro. Oprócz niej, w składzie reprezentacji znalazła się włodawianka Aleksandra Torończak, do niedawna zawodniczka MKS-u Agros Chełm.