Wiktoria Madejska na podium Pucharu Ziemi Wieluńskiej

2 godzin temu

Tegoroczny sezon kolarski w wyścigach szosowych powili dobiega końca, ale Wiktoria Madejska nie zwalnia tempa. Podopieczna trenera Franciszka Moszumańskiego wywalczyła kolejne trofeum, tym razem w Pucharze Ziemi Wieluńskiej. Nasza młodziczka po bardzo dobrym finiszu zajęła 3. miejsce i stanęła na podium na prestiżowych zawodów.

Puchar Ziemi Wieluńskiej odbył się 22 września. Dystans zawodów liczył 15 km (jedna pętla), a trasa przebiegała w okolicach Skomlina, miejscowości z kolarskimi tradycjami.

• „Jesteśmy na końcówce sezonu szosowego i do Skomlina przyjechały najlepsze zawodniczki z całej polski. Wyścig był bardzo mocno obsadzony. Wiktoria w kat. młodziczek zajęła 3. miejsce po udanym finiszu, czym potwierdziła, iż znajduje się wśród najszybszych zawodniczek w kraju” – mówi trener Franciszek Moszumański.

Dodajmy, iż sezon w kolarstwie szosowym zamknie wyścig w Sobótce, który odbędzie się 6. października, ale nie będzie to oznaczać końca rywalizacji. Kolejne wyścigi odbędą się na torach kolarskich.