Wizyta w nowosolskim sądzie

1 godzina temu

Na kolejną wędrówkę z cyklu „Spacery to bajery” zaprasza jutro Muzeum Miejskie w Nowej Soli. Tym razem miejscem spotkania będzie Sąd Rejonowy w Nowej Soli i były areszt śledczy. Zaprasza Magdalena Birut z nowosolskiej placówki.

Początek sobotniego spaceru, przed wejściem do nowosolskiego, sądu o dwunastej.

Idź do oryginalnego materiału