Na kolejną wędrówkę z cyklu „Spacery to bajery” zaprasza jutro Muzeum Miejskie w Nowej Soli. Tym razem miejscem spotkania będzie Sąd Rejonowy w Nowej Soli i były areszt śledczy. Zaprasza Magdalena Birut z nowosolskiej placówki.
Początek sobotniego spaceru, przed wejściem do nowosolskiego, sądu o dwunastej.

1 godzina temu





![Trener Michał Kraszewski zostaje w Stomilu [WIDEO]](https://static.olsztyn.com.pl/static/articles_photos/47/47362/5e44ef88c5bb1cd66bd37bf00b71858e.jpg)




![BOCHNIA.Kask dla młodego rowerzysty. Wiceminister Bukowiec zainaugurował akcję w Bochni i Krakowie [ZDJĘCIA]](https://bochniazbliska.pl/wp-content/uploads/2026/06/DSC_0966_wynik.jpg)
