Rozpoczęła się 12. edycja żużlowego plebiscytu Miss Startu Speedway Ekstraligi. W tym roku o zwycięstwo walczy tylko jedna reprezentantka Torunia, Oliwia Ostrowska. Kibice mogą już oddawać głosy, a pierwszy etap rywalizacji potrwa do 12 lipca. Na najlepsze podprowadzające czekają nagrody finansowe i rzeczowe. Oliwia Ostrowska reprezentuje PRES Toruń w konkursie W tegorocznej odsłonie rywalizacji PRES […]