Wygrywamy z wiceliderem Ekstraklasy! Sandecja Nowy Sącz w 1/16 Pucharu Polski

Udało się! Awansujemy do 1/16 Pucharu Polski. Nasz zespół w I rundzie Pucharu Polski podejmował dzisiaj (24 września) w Nowym Sączu Cracovię. Prowadziliśmy od 56 minuty po strzale Jakuba Wilczyńskiego, niestety w 81 minucie wyrównał Virgil Ghita (obrońca). Na 2:1 dla Cracovi strzelił napastnik Ajdin Hasic w 85 minucie. Wyrównał obrońca Piotr Kowalik w 93 minucie. W dogrywce bohaterem Sandecji zostaje Jakub Wilczyński, który przepięknym strzałem z głowy ustanawia wynik spotkania na 3:2 w 117 minucie gry.

Warto dodać, iż Cracovia obecnie zajmuje 2. miejsce w Ekstraklasie z bilansem: 6 zwycięstw, 1 remis i 2 porażki. Po 9 kolejkach ma na swoim koncie 19 punktów. Sandecja Nowy Sącz natomiast jest liderem tabeli 3. ligi (4 grupa) z dorobkiem 23 punktów (6 zwycięstw, 2 remisy).