Szczególnie dużo osób pojawiło się na Zielonej Plaży we Włodzimierzowie. We wtorkowy wieczór, 23 czerwca, miejsce to wypełniło się uczestnikami chcącymi wspólnie uczcić jedną z najbardziej widowiskowych letnich tradycji. Piękna pogoda sprzyjała zabawie, a frekwencja znacznie przewyższyła tę z ubiegłego roku. Jednym z najbardziej wyczekiwanych momentów było puszczanie na wodę kolorowych, własnoręcznie wykonanych wianków.
Wyjątkowe wydarzenie w Sulejowie. Tak mieszkańcy przywitali lato
- Strona główna
- Pogoda lokalna
- Wyjątkowe wydarzenie w Sulejowie. Tak mieszkańcy przywitali lato
Powiązane
Sinice wróciły! Zamknięte pierwsze kąpielisko
1 godzina temu
Wiadomości lokalne - Jak radzić sobie z upałem?
1 godzina temu
[WIDEO] Życie w Twoich rękach: omdlenie - jak reagować?
1 godzina temu
Polecane
Były rekordzista świata zdyskwalifikowany na 7 lat
17 godzin temu
HOKA partnerem głównym Chudego Wawrzyńca
1 dzień temu






![[WIDEO] Życie w Twoich rękach: omdlenie - jak reagować?](https://img.bielskiedrogi.pl/2026/06/2026_06_26_09_53_14_odcinek_3_mov_3e3e.png)









