Wyjątkowe wydarzenie w Sulejowie. Tak mieszkańcy przywitali lato

2 godzin temu

Szczególnie dużo osób pojawiło się na Zielonej Plaży we Włodzimierzowie. We wtorkowy wieczór, 23 czerwca, miejsce to wypełniło się uczestnikami chcącymi wspólnie uczcić jedną z najbardziej widowiskowych letnich tradycji. Piękna pogoda sprzyjała zabawie, a frekwencja znacznie przewyższyła tę z ubiegłego roku. Jednym z najbardziej wyczekiwanych momentów było puszczanie na wodę kolorowych, własnoręcznie wykonanych wianków.

Idź do oryginalnego materiału