Wystrzelały srebro!

2 tygodni temu

Sukcesem zakończył się występ żeńskiej drużyny II LO w Chełmie na finale centralnym 63. Ogólnopolskich Zawodów Strzeleckich „Srebrne Muszkiety”, rozegranym w Bydgoszczy. Dziewczęta wystrzelały srebrny medal!

Reprezentacja II LO w Chełmie w składzie: Zuzanna Czerwińska, Weronika Łukaszewska i Natalia Wójcik, zajęły drugie miejsce w klasyfikacji karabinu 60 strzałów leżąc. Sukces cieszy tym bardziej, iż jest to pierwszy srebrny medal drużynowo pań z naszego miasta od lat. Indywidualnie Z. Czerwińska była piąta (603,8 pkt i rekord życiowy), W. Łukaszewska siódma (592,3), a N. Wójcik trzynasta (558,6).

W kategorii chłopców II LO również miało swoją reprezentację w składzie Michał Kaniewski, Kacper Kędzierawski i Kamil Rybczyński. Panowie medalu nie zdobyli, a indywidualnie zajęli następujące miejsca: Michał był siódmy, Kamil dziesiąty, a Kacper ostatni. Opiekunami II LO byli: Krzysztof Olejniczak i Jan Dąbski. (kg)