Wydarzeniem w dobrzańskim parku został zainaugurowany XIII Festiwal Kultury Beskidu Wyspowego „Beskidzkie Rytmy i Smaki”. Spotkanie poprowadził Stanisław Przybylski.
Na scenie zaprezentowali się uczniowie Dobrzańskiego Ogniska Muzycznego, „Mali Jurkowianie” Dziecięcy Zespół Regionalny Gminy Dobra, Kapela Szpoki i Wróble, Heligoniści z Jurkowa, „Jurkowianki”. Gwiazdą wieczoru był „Duet z Pienin” – finaliści programu „Must Be The Music”. Nie zabrakło degustacji potraw regionalnych, a na zakończenie do zabawy zaprosił wszystkich zespół „Wiarusy”. Organizatorzy przygotowali także inne atrakcje: animacje dla dzieci, dmuchańce i przejażdżki quadami.
Projekt zrealizowano przy wsparciu finansowym Województwa Małopolskiego.
























































































































fot. Roland Mielnicki
















