XV Nocny Turniej Piłki Nożnej im. Dariusza Ratajczaka przeszedł już do historii. Dziękujemy wszystkim i każdemu z osobna, kto dołożył swoją cegiełkę do organizacji tego turnieju. Szczególne słowa uznania kierujemy do głównych aktorów tego wydarzenia, czyli zawodników. Stworzyliście naprawdę świetne piłkarskie widowisko!
O miano najlepszej drużyny walczyło jedenaście zespołów. Zwyciężył zespół Pawlo Słupca, który w finale pokonał drużynę Leni Zagórów 3:1. W małym finale Wojownicy Pieruszyce okazali się lepsi od FC po Nalewce.
W całym turnieju rozegrano 29 spotkań, w których 40 zawodników zdobyło łącznie 80 bramek. Najwięcej z nich – sześć – strzelił Michał Lorencki, który został królem strzelców. Dodajmy, iż jedno spotkanie zostało rozstrzygnięte walkowerem, a jedno – po serii rzutów karnych.
Tytuł najlepszego zawodnika turnieju otrzymał Sebastian Kubacki, natomiast najlepszym bramkarzem wybrano Dawida Pawlaka.
Wyróżnieni zawodnicy odebrali nagrody finansowe ufundowane przez słupeckich samorządowców i radnych: Ewę Czaplińską, Agnieszkę Olszewską, Piotra Błoniewskiego, Adama Matelskiego, Tadeusza Markiewicza, Roberta Górnego, Jacka Szczapa, Marcina Pietrzykowskiego, Krzysztofa Machowiaka, Radosława Węglińskiego, Artura Gmachowskiego oraz Krzysztofa Wyszyńskiego, któremu serdecznie dziękujemy za wszelką pomoc.
Tradycyjnie już swoją wyjątkową nagrodę – koszulkę Filipa Jagiełły z Lecha Poznań – odebrał najlepszy obrońca turnieju, Mikołaj Kaliski. Nagrodę ufundował Jarosław Ratajczak. Dziękujemy!
Nie może oczywiście zabraknąć podziękowań dla tych, którzy ufundowali nagrody rzeczowe dla czterech najlepszych drużyn. W tym gronie znaleźli się: Mariusz Rakowicz – pomysłodawca turnieju, Qźnia Talentu Słupca, Urząd Miasta Słupca, Urząd Gminy Słupca, Powiatowy Międzyszkolny Ośrodek Sportowy oraz Słupecki Klub Piłkarski.
Dziękujemy również opiece medycznej oraz sędziom – bez Was organizacja tego wydarzenia nie byłaby możliwa.
Do zobaczenia za rok!
KOLEJNOŚĆ KOŃCOWA
1. Pawlo Słupca – puchar przechodni Rodziny Ratajczaków, puchar burmistrza Słupcy
2. Lenie Zagórów – puchar MOSiR Słupca
3. Wojownicy Pieruszyce – puchar MOSiR Słupca
4. FC po Nalewce – puchar MOSiR Słupca
5-6. Rześcy z miętą
Qźnia Talentu Słupca
7-8. Alfa Słupca
Kanonierzy
9-11. El-Mat Zagórów
FC Brzozowa
Trydom
Inf i fot Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Słupcy



![71. OKR w Ostrołęce dobiegł końca. Artyści z całego kraju zakończyli kilkudniowe zmagania [ZDJĘCIA, WIDEO]](https://www.eostroleka.pl/luba/dane/pliki/zdjecia/2026/dsc05591.jpg)




![Francuzi na prowadzeniu w Pucharze Narodów LOTTO Strzegom Horse Trials. Sukces Pawła Warszawskiego w Strzegomiu [FOTO]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2026/06/Arthur-Duffort-FRA-GUEULE-DE-REVE-LW9_6613.jpg)








