"Za 10 lat będziemy wygranymi". Pionierzy z Augustówki opowiadają, jak im się tu ciężko żyje

1 godzina temu
Jedni już uciekają stąd po kilku tygodniach. Inni przekonują, iż za dekadę będą wygranymi. Na Augustówce, wśród nieużytków rolnych i niemal wiejskiej zabudowy, wyrasta nowa subdzielnica dla 25 tys. mieszkańców. Pierwsi lokatorzy właśnie sprawdzają, ile naprawdę kosztuje mieszkanie kupione znacznie taniej niż gdziekolwiek indziej na Mokotowie.
Idź do oryginalnego materiału