Za nami druga kolejka Podlaskiej Ligi Okręgowej. W niedzielnym meczu Klub Sportowy Sokół pokonał drużynę MKS Mielnik 2:1.

1 miesiąc temu

Mecz był bardzo wyrównany, a drużyna gości prowadziła do przerwy 1:0. W drugiej połowie udało mi się strzelić bramkę wyrównującą z rzutu karnego, a następnie dołożyć jeszcze jedną z gry – powiedział po meczu Radosław Kabelis, trener i kapitan drużyny Sokoła.

Dodał, iż trzy punkty bardzo cieszą, tym bardziej, iż zwycięstwo przed własną publicznością smakuje najlepiej. A kibice na trybunach nie zawiedli.

Drużyna z Mielnika zawsze była dla nas trudnym przeciwnikiem. Cieszę się, iż w drugiej połowie nasz zespół grał bardzo skoncentrowany, czego efektem były dwie bramki dające nam 3 punkty. Jako trener chciałbym pochwalić zawodników rezerwowych, którzy po zmianie bardzo dobrze weszli w ten mecz. To budujące i sprawia, iż rywalizacja między zawodnikami o wyjście w pierwszej jedenastce jest co raz większa, a to dobrze wróży na przyszłość – podsumował Radosław Kabelis, bohater niedzielnego spotkania.