Zielonogórscy rowerzyści wspólnie posprzątali Wzgórza Piastowskie. Kilkanaście osób wyposażonych w rękawiczki i worki na śmieci wyruszyło, aby posprzątać ulubione trasy między innymi z butelek, puszek a choćby starych opon.
Ochotnicy uporządkowali m.in. teren przy amfiteatrze, Górce Tatrzańskiej oraz okolice Piast Polany.
– Warto dbać o środowisko – podkreślają Zielonogórzanie:
– Każdy z nas chce jeździć wyłącznie po zadbanych trasach – zaznacza Kamil Wieczorek ze stowarzyszenia MTB Wzgórza Piastowskie:
Organizatorem wydarzenia było stowarzyszenie MTB Wzgórza Piastowskie.

3 tygodni temu
![Drugi dzień święta książki. Opole znów przyciągnęło tłumy czytelników – cz. III – [ZDJĘCIA]](https://opowiecie.info/wp-content/uploads/2026/06/DSCN4334.jpg)


![Sara Jakubińska z “Rolnik szuka żony”. Zobacz prywatne zdjęcia uczestniczki programu TVP [13.06.2026]](https://d-pt.ppstatic.pl/kadry/k/r/1/a7/b9/6777aed675c17_p.jpg)











