
Zmiany w pionie medialnym Górnik Zabrze SSA. Dotychczasowy Rzecznik Prasowy, Mateusz Antczak objął nową funkcję w klubie i będzie odpowiadał za produkcję materiałów wideo. Jego miejsce zajmie Paulina Laby.
Dla Mateusza będzie to skupienie się na czynnościach, które wykonywał dotychczas łącząc stanowisko Rzecznika. Teraz będzie kierował zespołem tworzącym kontent audiowizualny. Znakomite filmiki z promocją karnetów to właśnie jego sprawka. Nową Rzeczniczką Prasową została Paulina Laby, która piastowała już podobne stanowisko w Podbeskidziu Bielsko-Biała. Jak możemy dowiedzieć się z oficjalnej strony Górnika, Pani Paulina pochodzi ze Śląska i w sporcie pracuje od dziewięciu lat a zaczynała w LKS-ie Goczałkowice. Ostatnio była związana z firmą STS.
"Bardzo się cieszę, iż mogę dołączyć do Górnika Zabrze i stać się częścią klubu z tak wyjątkową historią oraz fantastycznymi kibicami. Wierzę, iż dzięki wspólnej pracy i zaangażowaniu, będziemy krok po kroku tworzyć Wielkiego Górnika - silnego nie tylko na boisku, ale także poza nim" - takimi słowami przywitała się z kibicami Górnika nowa Rzeczniczka Prasowa.

Mateuszowi dziękujemy za dotychczasową współpracę i czekamy na kolejne materiały wideo a Panią Paulinę witamy w Trójkolorowej rodzinie i życzymy sukcesów!
Źródło: Roosevelta81.pl / Górnik Zabrze
Foto: Górnik Zabrze














![Zostaliśmy oszukani, to co dostajemy to produkt mundialopodobny [OPINIA]](https://i.wpimg.pl/1280x/sf-administracja.wpcdn.pl/storage2/featured_original/6a3c765301ea95_27952314.jpg)



