Zorza znów zwycięska

zyciesokolowa.pl 2 dni temu

Nie było to porywające widowisko, ale nasz zespół zrobił swoje i wywiózł trzy punkty z Oleśnicy Po ostatnim pechowym remisie z Tajfunem, piłkarze ze Sterdyni zmierzyli się w wyjazdowej rywalizacji z czerwoną latarnią ligi, zespołem Kolektywu Oleśnica i pewnie zwyciężyli 3:1. Wprawdzie to gospodarze lepiej weszli w mecz i już po trzynastu minutach prowadzili, ale potem gole strzelali już tylko przyjezdni. W 28 minucie wyrównał Oskar Górka i do przerwy był remis. W drugich 45 minutach przewaga Zorzy została udokumentowana golem Michała Maronia z rzutu karnego, a wynik meczu na 3:1 ustalił już w doliczonym czasie gry rezerwowy, Prealexandre Bamba. A w następnej kolejce, 22 września o godz.15 podopieczni Rafała Marcyniuka podejmą na własnym boisku Czarnych Wegrów . Kolektyw Oleśnica – Zorza 1:3 (1:1) Bramki: 28’ Górka, 52’(k) Maroń, 90’ Bamba Zorza: Jaoko, Maksymiak, Zubow (19’Bamba), Rekus, Terlecki, Żaboklicki (63’Lamprech