Zwycięstwo Olimpii Zambrów w meczu ze Spartą 1951 Szepietowo

zambrow.org 2 tygodni temu

W 8. kolejce IV ligi grupy podlaskiej sezonu 2024/2025 Olimpia Zambrów wygrywa mecz z drużyną Sparta 1951 Szepietowo. Mecz Sparta 1951 Szepietowo vs. Olimpia Zambrów odbył się w środę, 18 września na boisku w Szepietowie. W ramach 8. kolejki bieżącego sezonu grupy podlaskiej IV ligi zambrowski zespół wygrał 1:5. Pierwszą bramkę w meczu Sparta 1951 Szepietowo vs. Olimpia Zambrów kibice mogli zobaczyć w 25. minucie. Wynik spotkania otworzył zambrowski piłkarz Sebastian Dąbrowski. W 44. minucie Sebastian znów celnie trafił do bramki, dzięki czemu piłkarze wychodzili na przerwę z wynikiem 0:2. Tuż po przerwie, w 46. minucie, zawodnik Sparty 1951 Szepietowo Jakub Jarmołowicz strzelił gola dla swojej drużyny. Piłkarze Olimpii Zambrów, chcąc jeszcze bardziej podkreślić swoje zwycięstwo, strzelili jeszcze 3 gole: w 58. minucie Szymon Żabiuk, a później w 68. i 70. minucie meczu celnie trafił do bramki Przemysław Jastrzębski, dzięki czemu mecz Sparta 1951 Szepietowo vs. Olimpia Zambrów zakończył się wygraną zambrowskiej drużyny wynikiem 1:5