Zwycięstwo SPR Handball Rzeszów nad JKS San Jarosław w DERBACH WOJEWÓDZTWA PODKARPACKIEGO

rzeszowhandball.pl 4 miesięcy temu

ZWYCIĘSTWO SPR Handball Rzeszów nad JKS San Jarosław w DERBACH WOJEWÓDZTWA PODKARPACKIEGO

SPR Handball Rzeszów vs JKS San Jarosław 37:26 (17:14)

I liga grupa C piłki manualnej kobiet

SPR Handball V LO Rzeszów
Kulpa, Tereszkiewicz – Ginalska 4, Jamrozik 3, Płocica 6, Tereszak, Zielonka, Tomaszewska 8, Barnowska 6, Różycka 7, Kwater 1, Puchalska 2, Stapińska, Szczęsna
Trener: Jakub Bober
Kierownik drużyny: Kacper Martyniuk

Osoba towarzysząca: Fabian Wrona

W dniu dzisiejszym drużyna trenera Jakuba Bobera zwyciężyła JKS San Jarosław 37:26 (17:14) w meczu ostatniej kolejki I ligi grupy C. W meczu derbowym nasze dziewczyny zaprezentowały się bardzo dobrze, konsekwentnie w obronie i skutecznie w ataku pozycyjnym jak i szybkim. Po 19 minutach meczu prowadziliśmy 13:7, jednak w ostatnich 11 minutach JKS San Jarosław nadrobił 3 bramki i na przerwę schodziliśmy z wynikiem 17:14 dla SPR Handball V LO Rzeszów . Druga połowa należała do naszych dziewczyn co pokazuje końcowy wynik meczu 37:26.

Wielkie brawa dla naszych dziewczyn i całego sztabu szkoleniowego. Na podsumowanie sezonu przyjdzie jeszcze czas, jednak ten sezon pokazał iż w naszych dziewczynach „drzemią wielkie możliwości”. Liczby mówią same za siebie – 18 meczów – 13 zwycięstw – 38 punktów – 536 bramek zdobytych