Zwycięstwo SPR Handball Rzeszów z mocnym SMS ZPRP I Lublin i awans na III miejsce w I lidze grupie C

rzeszowhandball.pl 1 tydzień temu

SMS ZPRP I Lublin SPR Handball Rzeszów 26:32 (15:15)

I liga grupa C piłki manualnej kobiet
Lublin ul. Wajdeloty 12
SPR Handball V LO Rzeszów
Kulpa, Haładyj – Ginalska 2, Jamrozik 3, Płocica 3, Zielonka, Tomaszewska 5, Barnowska 4, Różycka 4, Kwater 3, Puchalska 7, Stapińska 1, Skoczeń, Szczęsna
Trener: Jakub Bober
Kierownik drużyny: Kacper Martyniuk
Osoba towarzysząca: Fabian Wrona

Kapitalne informacje z Lublina. Podopieczne trenera Jakuba Bobera zwyciężyły na wyjeździe z mocną drużyną Szkoła Mistrzostwa Sportowego w Lublinie Związku Piłki manualnej w Polsce. Po sobotnim zwycięskim meczu z AZS Uniwersytetem Warszawskim nasze dziewczyny miały tylko dwa dni na odpoczynek i przygotowanie się do meczu w Lublinie. Początek meczu należał do SPR Handball Rzeszów , który wyszedł na prowadzenie 5:3, jednak SMS ZPRP I Lublin po 15 minutach meczu pokazał iż umie grać w piłkę ręczną i drugiej części I połowy lublinianki prowadziły już 14:10. Jednal końcówka I połowy należała do SPR Handball Rzeszów, który doprowadził do remisu 15:15.

Druga połowa meczu to bramka za bramką z obu stronę. Jednak spokój i doświadczenie naszych dziewczyny w ostatnich 10-12 minutach meczu był kluczem do zwycięstwa 32:26.