13. edycja Biegu Górskiego Limanowa Forrest. Relacja z wydarzenia

tv28.pl 2 miesięcy temu

Ponad 260 zawodników rywalizowało na 7 km trasie 13. edycji Biegu Górskiego Limanowa Forrest. Na starcie zawodów byli wyczynowi zawodnicy, ale też nie brakowało seniorów, dzieci i młodzieży. Trasa wymagająca pod górkę na szczyt Miejskiej Góry, ale później już z górki.

Najlepsi całą trasę pokonali w czasie niespełna 29 minut, ale nie o samo miejsce i zwycięstwo w tym biegu chodziło, a o jego ukończenie. W kategorii Open zwyciężył Sylwester Lepiarz z Wronowa, który ukończył bieg w czasie 28 minut 38 sekund. Drugi nam mecie zameldował się Piotr Jaśtal z Domaszowic, a trzeci był Kamil Wojnicki z Sufczyna.

Klasyfikację zawodów możecie znaleźć TUTAJ

Zainteresowanie wydarzeniem nie spada, a organizatorzy mogą być z siebie dumni, iż po raz kolejny zmobilizowali do udziału w biegu nie tylko mieszkańców naszego regionu, ale też osoby, które specjalnie na to wydarzenie przyjechali z odległych stron Polski.