[19.06.2026] Brązowy medal Mistrzostw Polski dla tenisistek stołowych z Jadwisina

3 dni temu
Świetnie spisały się reprezentantki Szkoły Podstawowej w Jadwisinie – Martyna Sochocka i Oliwia Brandebura, które podczas Ogólnopolskich Mistrzostw Polski w Tenisie Stołowym w kategorii ID, rozegranych w Rawie Mazowieckiej, wywalczyły 3. miejsce w kraju! W zawodach rywalizowali wyłącznie mistrzowie wojewódzcy, dlatego sukces naszych zawodniczek zasługuje na szczególne uznanie.
Idź do oryginalnego materiału