20 medali, w tym 10 złotych zdobyli lekkoatleci gorzowskiego Startu podczas 4. Rundy Paralekkoatletycznego Grand Prix Polski w Szczecinie.
To bardzo dobry prognostyk przed mistrzostwami Polski, które w ten weekend odbędą się w Zamościu, mówi trener Zbigniew Lewkowicz.
Złote medale:
Mateusz Wojnicki – kula, dysk, oszczep
Renata Śliwińska – kula, dysk
Łukasz Czarnecki – dysk, oszczep
Bartosz Sienkiewicz – 100 m, 200 m (wynik lepszy od rekordu Europy!)
Agata Gałan – 100 m
Srebrne medale:
Faustyna Kotłowska – kula
Gabriela Galant – 100 m
Tomasz Ryś – kula
Michał Ograbek – kula
Gabriela Żygo – dysk
Krzysztof Ciuksza – 400 m
Brązowe medale:
Dawid Piotrowski – kula, oszczep
Krzysztof Ciuksza – 200 m
Agata Gałan – kula

1 godzina temu
![APN CUP 2026 w Ostrołęce za nami! Dwa dni piłkarskich emocji [ZDJĘCIA]](https://www.eostroleka.pl/luba/dane/pliki/sport/2026/img_4225.jpg)














