3 medale Tomasza Ambroziaka w mistrzostwach Polski Masters. Pływak UŚKS Ostrołęka na podium

2 godzin temu
Tomasz Ambroziak z UŚKS Ostrołęka zdobył 3 medale podczas Letnich Mistrzostw Polski Masters. Zajął 2. miejsce na 200 m stylem motylkowym oraz 2 brązowe na 1500 m i 400 m stylem zmiennym.
Idź do oryginalnego materiału