34. Orawskie Lato w Jabłonce. Gwiazdą zespół disco polo

1 tydzień temu
18 lipca na stadionie sportowym w Jabłonce odbędzie się 34. Orawskie Lato. W programie znalazły się występy zespołów regionalnych, koncerty Kapeli Jafer i zespołu Weekend oraz zabawa taneczna.
Idź do oryginalnego materiału