Zgodnie z przewidywaniami Nono pozostanie piłkarzem Korony Kielce na kolejny sezon. 35-letni hiszpański pomocnik podpisał nową umowę, która będzie obowiązywać do 30 czerwca 2027 roku.
David González Plata, bo Nono jest tylko przydomkiem kapitana Żółto-Czerwonych, w barwach kieleckiego zespołu rozegrał dotychczas 88 meczów, w tym 81 w PKO BP Ekstraklasie. Strzelił cztery gole i zanotował jedenaście asyst.
– Bardzo się cieszę, iż mój kontrakt został przedłużony i iż zostaję w Koronie na kolejny rok. Tego chciałem. To jest mój dom. Teraz koncentruję się na okresie przygotowawczym, żeby być jak najlepiej przygotowanym do startu nowego sezonu. Wierzę, iż przed nami bardzo dobry czas – powiedział Nono, cytowany przez oficjalne klubowe media.



1 godzina temu






![Siatkarze Pyrys Bud Ostrołęka mistrzami Polski! Kurpie też dali radę! [WIDEO]](https://www.eostroleka.pl/luba/dane/pliki/sport/2026/724980144_857785026944214_3531671385814266598_n.jpg)








