egrudziadz.pl 4 godzin temu
Zdjęcie: 4 złote, 3 srebrne i 4 brązowe medale zdobyli grudziądzanie w mistrzostwach Malborka w karate kyokushin. Najlepsza trójka w kadrze Polski na mistrzostwa Europy w Katowicach!

200 zawodników z 11 klubów regionu startowało w XIV Mistrzostwach Malborka w Karate Kyokushin. Bardzo dobrze wypadli grudziądzanie, podopieczni sensei Janusza Kalamarskiego.

Reprezentacja Grudziądzkiego Klubu Karate Kyokushin zdobyła w Malborku 4 złote, 3 srebrne i 4 brązowe medale.

ZŁOTE MEDALE wywalczyli zdobywcy 1. miejsc w kumite:

Olaf Kopczyński – młodzik, kategoria wagowa 55 kg, Laura Rekowska – w kategorii dzieci, 30 kg, Lilianna Bartoś – kadetka, waga +30 kg i Oliwia Łuszczewska – młodziczka, waga 60 kg.

SREBRNE MEDALE za 2. lokaty zdobyli:

Alicja Bielaszewska – kadetka, waga +30 kg, Anna Czarnecka – młodziczka, kategoria +60 kg i Mateusz Wroński – młodzik w kat. wagowej 45 kg.

BRĄZOWE MEDALE za zdobycie 3. miejsc:

Marika Ciżnicka – młodziczka, waga 45 kg, Marcel Załęski – kadet, 70 kg, Jan Mazur – kadet, w kata i Igor Kamiński – młodzik, 45 kg.

Najlepsi zawodnicy Grudziądzkiego Klubu Karate Kyokushin powołani zostali do reprezentacji Polski na mistrzostwa Europy w Katowicach. Są to: Artur Jankowski, Olaf Kopczyński i Oliwia Łuszczewska.