W najbliższą niedzielę (28 czerwca) w Koszarawie odbędzie się kolejna akcja zbiórki krwi.
Jak informuje Klub HDK przy Urzędzie Gminy w Koszarawie akcja, którą organizatorzy żartobliwie określają jako „Wampirową” rozpocznie się o 9.00 i potrwa do 13.00. Tradycyjnie już odbędzie się ona na parkingu przy Delikatesach Centrum w Koszarawie.

2 godzin temu















