Szanowni Mieszkańcy, Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej Wólka Sp. z o.o. zwraca się z uprzejmą prośbą o racjonalne i oszczędne korzystanie z wody z sieci wodociągowej w okresie letnim.
Apel o oszczędne korzystanie z wody w okresie letnim
wolka.pl 1 dzień temu
Szanowni Mieszkańcy, Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej Wólka Sp. z o.o. zwraca się z uprzejmą prośbą o racjonalne i oszczędne korzystanie z wody z sieci wodociągowej w okresie letnim.
- Strona główna
- Regionalne
- Apel o oszczędne korzystanie z wody w okresie letnim
Powiązane
Noc Świętojańska w Ciążeniu
38 minut temu
Polecane
Panika na Krymie. Władze ogłosiły stan wyjątkowy
35 minut temu
Burmistrz Żabna z wotum zaufania i absolutorium
1 godzina temu













