Apel o oszczędne korzystanie z wody w okresie letnim

wolka.pl 1 dzień temu

Szanowni Mieszkańcy, Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej Wólka Sp. z o.o. zwraca się z uprzejmą prośbą o racjonalne i oszczędne korzystanie z wody z sieci wodociągowej w okresie letnim.
Idź do oryginalnego materiału