Aleksandria wykluczona z rozgrywek? Zdecyduje inny klub

1 miesiąc temu

Przypomnijmy. Na 15 maja był wyznaczony mecz 14 kolejki w klasie B. Aleksandria Aleksandrów nie mogła jednak zebrać składu i do Woli Różanieckiej nie przyjechała. W kwietniu nie dotarła też na mecz w Rakówce, oraz odpuściła spotkanie u siebie z Wrzosem Szysków. Czyli trzy walkowery i wykluczenie z rozgrywek. Szansa na uratowanie Aleksandrii jeszcze się tli, choć z godziny na godzinę jest coraz mniejsza:

– Wszystko w rękach klubu z Woli Różanieckiej. Absolutnie nie muszą się zgodzić na wyznaczenie nowego terminu meczu z Aleksandrią, ale jeżeli to zrobią, to pójdziemy klubom na rękę. Powiem szczerze, iż było już do nich mnóstwo telefonów i rozmów, ale wygląda, iż klub z Woli Różanieckiej nie chce grać w innym terminie. Przepisy są nieubłagane i takie same dla wszystkich, bo jeżeli tej zgody nie będzie, Aleksandria jest wykluczona z rozgrywek. Liczą się godziny, bo musimy gwałtownie podjąć decyzję, gdyż na sobotę i niedzielę jest zaplanowana 16 kolejka w klasie B. Musimy zdecydować co z Aleksandrią i jej zaplanowanym meczem. Jakkolwiek to zabrzmi, to los Aleksandrii jest w rękach klubu z Woli Różanieckiej. Drzwi są jeszcze lekko uchylone, ale dosłownie minuty dzielą nas od podjęcia decyzji. Szkoda, ale wygląda, iż niektórym brakuje trochę empatii i zrozumienia, żeby pomóc innym w trudnej sytuacji. – tłumaczy prezes Zamojskiego Okręgowego Związku Piłki Nożnej.

Czy KS Wola Różaniecka poda jeszcze rękę Aleksandrii, czy to koniec ligowej piłki w Aleksandrowie? Dosłownie najbliższe godziny dadzą nam odpowiedź.

Idź do oryginalnego materiału