Alert III stopnia dla Ostrołęki! Będzie skrajnie niebezpiecznie!

1 godzina temu
Synoptycy nie mają wątpliwości – przed nami bardzo niebezpieczne upały. Najwyższy stopień ostrzeżenia obowiązywać będzie przez trzy dni.
Idź do oryginalnego materiału