AMP Ostrołęka z remisem w meczu rocznika 2015C. Rywalem był Kurpik Kadzidło

5 dni temu
Drużyna AMP Ostrołęka rocznika 2015C zremisowała w meczu ligowym z GUKS Kurpik Kadzidło. Spotkanie było wyrównane, a zawodnicy wykazali zaangażowanie.
Idź do oryginalnego materiału