Zawodnicy Akademii Młodego Piłkarza AMPlus Łuków wyruszyli w czwartkowy ranek, 18 czerwca do Francji. Przed nami udział w corocznym, międzynarodowym turnieju, organizowanym w Voisins-le-Bretonneux, partenrskim mieście Łukowa.
Losy młodych piłkarzy z Łukowa na turnieju we Francji bezie można śledzić na profilu społecznościowym klubu.
Po rozgrywkach w Voisins-le-Bretonneux, AMPlus Łuków będzie pełnić rolę gospodarzy i organizatorów Memoriału Antoniego Trybonia. Ten turnieju zaplanowano na 27 czerwca. Z rewizytą przyjadą młodzi piłkarze z z Francji oraz goście z Niemiec i Ukrainy.
O turnieju w Łukowie będziemy jeszcze informować, a tymczasem trzymamy kciuki za łukowską drużynę, która sprawdzi swoje możliwości na turnieju we Francji.

5 dni temu














