Angelika Bogdan zdobyła 4 medale na Mistrzostwach Polski NPC Regional & Debiuty NPC

Mistrzostwo Polski w kategorii True Novice, wicemistrzostwo w kategorii Open, wicemistrzostwo w kategorii Novice, a także wicemistrzostwo w kategorii Beginners! To wynik brzeżanki w zawodach sylwetkowych, które odbyły się 9 września w Warszawie. Warto dodać, iż dla Angeliki Bogdan był to debiutancki występ w prestiżowych mistrzostwach kraju.

• „To był niesamowity weekend, pełen wrażeń i nowych doświadczeń. Miałam okazję sprawdzić siebie w roli zawodniczki Wellness federacji NPC. I chociaż były to moje pierwsze kroki na scenie, to czułam się, jakbym robiła to od lat. W przygotowaniach dałam z siebie 100%, i to zaowocowało czterema medalami w różnych kategoriach” – mówi Angelika Bogdan.

Dzień później (10. września) brzeżanka wzięła udział w Mistrzostwach Polski Słodkiewicz Classic, w których wywalczyła 3. miejsce i stanęła na podium. Angelika w tej chwili przygotowuje się do kolejnych zawodów, które odbędą się 21 i 22 października.